USTAWIENIA PRYWATNOŚCI

NA NINIEJSZEJ PODSTRONIE MOŻESZ SPRAWDZIĆ CZY ZARZĄDZAMY TWOIMI DANYMI OSOBOWYMI, MOŻESZ ZGŁOSIĆ CHĘĆ ICH USUNIĘCIA ORAZ ZŁOŻYĆ SPECJALNĄ SKARGGĘ NA NARUSZENIE DANYCH OSOBOWYCH. 

Sprawdź jakich danych używamy

Chcesz sprawdzić, jakiego rodzaju dane używamy? Możesz wszystkie swoje dane pobrać wpisując swój adres e-mail i klikając na poniższy przycisk.

Informuję, że zapoznałem się z Polityką Prywatności o Ochronie Danych Osobowych. Klikając na przycisk "Poproś o wysłanie danych" wyrażam zgodę na wysłanie mi informacji na temat moich danych osobowych przetwarzanych przez stronę www.verke.pl

Usuń swoje dane lub konto

Nie chcesz już korzystać z naszych usług? Możesz całkowicie usunąć swoje konto wpisując swój adres e-mail i klikając w poniższy przycisk.

Informuję, że zapoznałem się z Polityką Prywatności o Ochronie Danych Osobowych. Klikając na przycisk "Zainicjuj usunięcie danych" wyrażam zgodę na wysłanie mi informacji na temat moich danych osobowych przetwarzanych przez www.verke.pl

Zgłoś nadużycie danych

W tym miejscu możesz zgłosić nadużycie Twoich danych (skargę w sprawie naruszenia prywatności).

Informuję, że zapoznałem się z Polityką Prywatności o Ochronie Danych Osobowych. Klikając na przycisk "Wyślij skargę o naruszenie" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgłoszenia skargi w sprawie naruszenia mojej prywatności.

TOP